עיסוי רפואי ומקצועי עם תוצאות כבר מהטיפול הראשון

רוצה להשתחרר מהכאב אחת ולתמיד בעזרת טיפול אלטרנטיבי מקצועי?

יתכן ויש פתרון טבעי לכאבים שלך שיחסוך לך המון אי נוחות בגוף מידי יום!

אני מזמינה אותך לבוא ולהנות מהניסיון העשיר שלי בריפוי כאבים ללא עלות ראשונית וללא התחייבות לטיפולים בשום שלב.

עם מעל 35 שנות ניסיון ומאות קליינטים מרוצים לאורך השנים, אשמח לבדוק יחד איתך איך אפשר לעזור לך להקל על הכאב בדרך שנכונה לגוף שלך.

מה אומרים על זה אחרים ?

צור (בן 61)
Read More
" ביקרתי אצל אירה מספר פעמים. בפעם הראשונה הגעתי אליה עם שריר תפוס ברגל מרכיבת שטח מאומצת והיא שחררה לי את השריר באופן מופלא. בפעמים הבאות קיבלתי טיפול לגב כואב וחזרתי לעבוד בגינון ולהרים משקלים כבדים כמו בן 20 ! "
לנה
Read More
" אני מטופלת אצל אירה מעלה מ10 שנים. יש לה ידיים זהב!!! סבלתי מסינוסיטיס כרונית ולאחר כמה סדרות של טיפולי דיקור אצלה אני שכחתי מבעיה הזאת לגמרי! וחוץ מזה שהיא מקצוענית היא גם בן אדם מדהים עם לב ענק! לפעמים יש הרגשה שאפשר להתרפאות רק מהאנרגיות שלה ללא מגע פיזי😄 "
שירלי
Read More
הגעתי אלייך עם מחלה כרונית של כאבים חזקים בשרירים של כל הגוף.. בקושי יכולתי לזוז ולתפקד באופן רגיל, כמעט בכל יום היו לי כאבים ראש חזקים והייתי זקוקה למשככי כאבים. לפני כן ניסיתי עשרות טיפולים ואף אחד לא עזר.. בסופו של דבר הגעתי אלייך והצלת אותי.
אירית
Read More
" הגעתי לאירה עם כאב גב לא יכלתי ללכת .. היא השכיבה אותי על המיטה ואמרה אל תדאגי ..אחרי שתי טיפולים קמתי על הרגליים כמו חדשה אין על הידיים של אירה קוסמת אמיתית. "
דובב סגל
Read More
" אירה מטפלת מקצועית, מסורה, קשובה וחדת אבחנה. כספורטאי הטיפולים אצלה תמיד עוזרים לי ביום יום... רמת השירות גבוהה ומאוד נעימה... אני ממליץ בחום. "
Previous
Next

איך זה עובד בידיוק ומה הסוד שלי?

אני עוזרת לאנשים להפסיק לסבול מכאבים בצורה משמעותית כבר מהטיפול הראשון דרך אבחון מקצועי ושילוב של עקרונות פשוטים ובדוקים שאני תאימה לכל אחד באופן אישי בהתאם למצב גופו.

כמה פרטים קטנים ואשמח לנסות ולעזור גם לך

דרך אבחון ראשוני אישי ומקצועי ללא עלות וללא התחייבות כבר היום

גילוי נאות: המידע באתר לא מהווה יעוץ מקצועי המתחשב בגופך, מצבך או בצרכים האישים שלך ושל משפתך, ולכן אין להסתמך על המידע המוצג באתר ומומלץ לפנות לאיש מקצוע לחוות דעת נוספת לשיקולך האישי בלבד.